Постійне посилання: http://lvnews.org.ua/post/view/1690216938-yak-zahistiti-pobutovu-tehniku-vid-stribkiv-naprugi
Обстріли енергетичної інфраструктури, яких зазнала Україна, починаючи з осені 2022 року, призвели до збільшення інтересу населення до альтернативних джерел електроенергії. Але наслідки відчуваються й досі у вигляді частих стрибків напруги та непередбачуваних відключень електрики у побутових мережах.
Це призводить до виходу з ладу чутливої побутової техніки, в тому числі дороговартісної. Уникнути небажаних наслідків можна за допомогою стабілізаторів напруги.
Їх основне завдання — забезпечити підключену техніку стабільною вихідною напругою номіналом 220/380 В, навіть якщо на вході вона коливається в доволі значних діапазонах.
Чим дорожче такий пристрій, тим більший у нього функціонал: крім перепадів струму, стабілізатори напруги можуть забезпечити захист від перевантаження, перегрівання та навіть від приладів, які є джерелом високочастотних перешкод.
СН особливо потрібен для пристроїв, які не мають власного імпульсного блока живлення: газових котлів, кондиціонерів, телевізорів, холодильників тощо.
Існує декілька типів СН, які відрізняються принципом дії, характеристиками та вартістю:
Крім технічних характеристик, при виборі СН слід враховувати чимало допоміжних факторів. Наприклад, спосіб монтажу, тип підключення, потужність.
Згідно з методом монтажу розрізняють такі різновиди:
Враховуйте також спосіб підключення СН в мережу: через контактну групу чи розетку.
Моделі потужністю до 2000 Вт здатні забезпечити роботу одного приладу (мікрохвильової печі, котла опалення, холодильника). Для пральної машини краще придбати більш потужний стабілізатор (на 3-5 кВт). Щоб захистити квартиру, потрібен СН потужністю 10-15 кВт і більше.
стабілізатор напруги
Allo
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи